Regulamin wyzwań


Regulamin wyzwań:

1. Prace muszą być nowe, niepublikowane przed datą ogłoszenia wyzwania.

2. Prace mają być przygotowane w technice haftu krzyżykowego chyba, że wyzwanie mówi inaczej. Forma haftu w zależności od tematu danego wyzwania. 

3. Na jedno wyzwanie można zgłosić max. 3 prace, każda w osobnym poście.

4. Praca może brać udział w max. 2 innych wyzwaniach (czyli 3 razem z naszym).

5. Zgłaszacie pracę klikając Addyour link (patrz inlinkz na samym dole danego wyzwania). Wstawiajcie adres konkretnego posta, a nie całego bloga.

6. W poście ze zgłaszaną pracą powinien być umieszczony link do tego bloga wraz z banerkiem i informacją na temat wyzwania. Prace bez banerka i linka nie będą brane pod uwagę. Dodatkowo należy umieścić logo i link do sklepu sponsora.

7. Będzie nam (mnie i sponsorom) miło, jeśli w swoich pracach użyjecie produktów, które można zakupić w sklepach naszych sponsorów, nie jest to jednak obowiązkowe.

8. Spośród zgłoszonych prac, spełniających wymogi wyzwania, wyłoniony zostanie zwycięzca, który otrzyma banerek oraz nagrodę od sponsora danego wyzwania.

9. Zgłoszenie pracy jest równoznaczne ze zgodą na jej publikację na blogu https://haftyuli.blogspot.com/ i fanpage’u na Facebooku.

10. Aby praca była brana pod uwagę muszą być spełnione wszystkie punkty regulaminu oraz wytyczne podane w wyzwaniu.

11. W wyzwaniu mogą brać też udział osoby nie posiadające bloga, ale posiadające konto na FB lub Instagramie. Zdjęcie haftu wraz z banerekiem wyzwania i logiem sponsora należy wtedy umieścić na swoim profilu i zalinkować do żaby.

W razie jakichkolwiek pytań czy problemów służę pomocą.

***
Ocena pracy...
Każda zgłoszona do wyzwania praca jest oceniana pod kątem staranności wykonania, kreatywności, oryginalności wybranego wzoru, wykończenia pracy i zgodności z tematem wyzwania
Biorąc pod uwagę powyższe nie zawsze "największa" praca będzie najlepsza...

2 komentarze:

  1. Przeczytałam regulamin i może w końcu wezmę się za siebie i ogarnę

    OdpowiedzUsuń
  2. Kusi mnie, szkoda ,ze tylko krzyżyki :p

    OdpowiedzUsuń