środa, 12 kwietnia 2017

173. Zakładka Love

Zakładka powstała wg wzoru Moniki BlezieńWzór jest prosty i szybko się go haftuje.  Róża ma niewiele konturów, więc nawet początkującej hafciarce nie przysporzy problemów. 
4 kolory, nici DMC
len Linda 27ct, ecru
krzyżyki - dwoma nitkami
kontury - jedną nitką
wzór Monika Blezień
kolorystyka - Ula K

Zapraszam do sklepu Moniki, w którym możecie zakupić wzory jej autorstwa, materiały potrzebne do haftowania, szycia itd. od igieł, przez nożyczki po materiały i gotowe produkty. Zainteresowane osoby zapraszam do zaglądnięcia  Tutaj.


***


Odnośnie salu, który tak naprawdę nie jest salem, jaki znacie chciałam napisać kilka słów...

W związku z tym, że piszecie, że nie dacie rady, nie podołacie itd. tłumaczę dokładniej to co napisałam w pkt. 5 - "Wzór wykorzystujecie w jaki sposób chcecie - kartki (pojedyncze elementy), obraz, zawieszki, zakładki itp." - co oznacza, że nie musicie wyszyć całości danej pory roku. Możecie wyszyć jeden, dwa elementy i w jakiś sposób je wykorzystać, i to wystarczy. Oczywiście jeśli ktoś ma ochotę wyszyć całość to jak najbardziej jest to mile widziane. Ze względu na ilość zabaw wybrałam taki wzór, który daje możliwość wybrania i wykonania tylko jego elementów, bez konieczności robienia całości. Wydawało mi się, że w ten sposób ułatwię Wam zadanie. To nie jest taki tradycyjny sal. Nazwa sal jest tylko dlatego, że będziemy korzystać z tego samego wzoru, ale efekt końcowy nie będzie taki sam. Mamy wspólny wzór i terminy, a reszta to - "róbta co chceta". 
Dodałam co prawda taki opis do posta z zapisami do zabawy, ale kto czyta drugi raz tego samego posta ;)
Jeśli po przeczytaniu tego wyjaśnienia ktoś jednak zdecydowałby się na zabawę to zapraszam Tutaj.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz