sobota, 9 maja 2015

44. Holiday Pascala Moguerou_1

Chaga z bloga Pasje odnalezione  ogłosiła, że szuka testerek do wzoru, który sama stworzyła. Wzór powstał na podstawie rysunku Holiday Pascala Moguerou. Zgłosiłam się i Chaga postanowiła, że wraz z Weroniką i Katarzyną G będziemy testować jej wzór. U Weroniki można już obserwować postępy w hafcie.
Bloga Chagi obserwuję odkąd prowadzę swój blog. Lubię tam zaglądać, ponieważ Chaga tworzy nietuzinkowe hafty. Dzięki jej blogowi zakochałam się we Fee Bleue, La Clef i Fee a Martin-Pecheur.

Holiday (Pascal Moguerou) - zdjęcie pochodzi z bloga Chagi
Niestety nie mogłam rozpocząć pracy nad haftem wcześniej. Chciałam najpierw zakończyć wcześniejsze zobowiązania i zaopatrzyć się w brakujące kolory nici. Okazało się, że brakuje mi ich całkiem sporo. Zamówiłam więc brakującą mulinę DMC, która została już dostarczona :)

Chaga przy projektowaniu wzoru założyła, że będzie on haftowany na materiale Linda 27ct w kolorze perłowoszarym (na takim haftuje Weronika), jednak ja wybrałam inny kolor. Będę wyszywać na Aidzie 16ct w kolorze beżowym. Myślę, że będzie pasować do tego wzoru :)  Kolor materiału odwzorowuje poniższe zdjęcie:


Rozpoczęłam od wody - półkrzyżykami, poniżej efekt mojej półtora godzinnej pracy.


 Zbliżenie:


Przede mną wolny weekend, więc będę miała trochę wolnego czasu na swoje hobby :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz